28446600 info@btin.lv

Par mums

          SIA “BTIN” tika izveidots, lai būvniecības nozares uzņēmējiem sniegtu uzticamus būvtehnikas un instrumentu nomas pakalpojumus.

          SIA “BTIN” ir audzis un paplašinājies, koncentrējoties uz mūsu klientu vajadzībām, lai Rīgā un Jelgavā piedāvātu augstākās kvalitātes aprīkojumu un nodrošinātu vislabāko servisu. 

         Mūsu uzdevums ir atbalstīt Jūsu uzņēmuma intereses, jo mēs zinām, ka tad, kad Jūs smagi strādājiet, Jums ir nepieciešams uzticams aprīkojums un atbalsts.

          Mūsu mērķis ir veidot spēcīgas, ilgtermiņa biznesa attiecības. Tas attiecas ne tikai uz pareizā aprīkojuma nodrošināšanu Jūsu darba vietai, bet arī uz uzticama aprīkojuma savlaicīgu piegādi, un nodrošināšanu ar zinošiem darbiniekiem, kas var sniegt pieredzējušus padomus.

          Saviem klientiem piedāvājam ļoti dažādu būvniecības aprīkojuma – instrumentu, traktortehnikas, būvlaukumu aprīkojumu, kā arī iekārtu darbam augstumā, nomu. 

         Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešami iekārtu īstermiņa vai ilgtermiņa nomas pakalpojumi, mūsu plašais būvtehnikas un instrumentu nomas klāsts nodrošinās jebkura Jūsu darba kvalitatīvu izpildi.

 

(Nodrošinam cenu atbilstošu kvalitātei. Ilgtermiņa nomai un pastāvīgajiem klientiem piedāvājam īpaši patīkamas atlaides. )

Komanda

Sazinies ar mums